+48 693 617 113

Psycholog, Terapeuta, Coach

Maria Jakuszko

Menu

Kontakt i RODO

0 Comments

W celu umówienia się na wizytę/rozmowę, proszę o kontakt (telefoniczny, mailowy, smsowy):

gabinetmariajakuszko@gmail.com

tel. +48 693-617-113

UWAGA, ZMIANA ADRESU GABINETU W WARSZAWIE!

Od dnia 26.07.2021r. zapraszam na ul. Krasińskiego 20/42 w Warszawie, II piętro (Żoliborz, ok 700m od metra Plac Wilsona)

Pracuję także online.

dane siedziby firmy:

Psycholog, psychoterapeuta, coach

Maria Jakuszko-Stasiowska

Aleja Lip 1, 96-321 Żelechów

NIP 825-17-93-947, REGON 060654700

https://www.facebook.com/mariajakuszko – tu znajdą Państwo wartościowe wpisy, czy artykuły o tematyce psychologicznej i coachingowej

RODO

Ze względu na zmiany w przepisach dotyczących ochrony danych osobowych, przedstawiam zaktualizowane informacje w zakresie przetwarzania Pana/Pani danych w związku z korzystaniem z usług gabinetu Marii Jakuszko-Stasiowskiej- psychologa, psychoterapeuty, coacha.

Administratorem Państwa danych jest Maria Jakuszko-Stasiowska – psycholog, psychoterapeuta, coach z siedzibą Aleja Lip 1, 96-321 Żelechów, prowadzący gabinet przy ulicy Borowego 15/38, 01-357 Warszawa. Można skontaktować się z gabinetem na wiele sposobów, tj.:

Od 25 maja 2018 roku przysługuje Panu/Pani prawo prawo dostępu do danych, ich poprawiania, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Jeżeli przetwarzanie danych budzi Pana/Pani wątpliwości, można wnieść skargę do organu nadzorczego.

Dane pochodzą od Klientów gabinetu Maria Jakuszko-Stasiowska. Pana/Pani dane przetwarzam w celach:

  1. Związanych z komunikacją z gabinetem Maria Jakuszko-Stasiowskaw celu umówienia się, czy odwołania wizyty (mailowo, telefonicznie). Przechowuję numer telefonu/adres mailowy oraz imię i nazwisko do celów komunikacyjnych
  2. Związanych z rozliczeniem za usługi: wystawianie faktur na życzenie Klienta (imię, nazwisko, adres)
  3. Związanych z wystawieniem opinii, tylko na zamówienie Klienta (imię, nazwisko, adres, data i miejsce urodzenia)

Podanie danych jest zawsze dobrowolne, ale niezbędne, aby być w komunikacji z gabinetem Maria Jakuszko-Stasiowska

W prywatnym gabinecie psychologicznym/psychoterapeutycznym nie ma obowiązku prowadzenia historii choroby Klienta. Oznacza to, że nie są przechowywane dane pozwalające zidentyfikować konkretną osobę fizyczną i dane wrażliwe związane ze stanem zdrowia psychicznego, fizycznego, seksualnością, przekonaniami, pochodzeniem, czy naruszeniem prawa.

Państwa dane przetwarzam na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia 2016/679 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – dalej: RODO.

Pani/Pana dane przetwarzam samodzielnie. Dane przetwarzam przez czas trwania współpracy i niezbędny dla realizacji obowiązków księgowych związanych z odrębnymi przepisami prawa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!